Hudební skupina Rolling Stones revival Band Brno nabízí vystoupení jak v klubech, tak na soukromých i frimeních akcích a pravidelně hraje na větších i menších festivalech. Vystupuje také v „unplugged“ podání nebo v sestavě obohacené o dechovou sekci (saxofon, trubka, trombon).

http://stonesbrno.cz/

Kapela byla založena v roce 1997 v Brně, jako pocta této největší legendární, dosud hrající kapele. Zakládajícími členy jsou spoluhráči z tehdejší kapely Grassův pytel. Skupina má za sebou výjezdy do Rakouska, Německa, Itálie, vystoupení v České Televizi, TV Prima, Nova a také spousty koncertů po klubech a na festivalech v tuzemsku.

Kapelu tvoří kytarista Radim Zelina jako Keith Richards, baskytarista Richard Měřínský jako Bill Wyman. V roce 2007 došlo ke změně na postu zpěváka, kdy Laďu Krutu nahradil Adam Vrbas jako Mick Jagger. Skupinu dále tvoří bubeník David Velčovský jako Charlie Watts a kytarista Jan Růžička jako Ron Wood. Od května 2009 s kapelou vystupuje klávesista Daniel Kyzlink a od roku 2010 hraje kapela i s dechovou sekcí.

Členové Rolling Stones revivalu mají rádi zvonivý kytarový zvuk, plzeňské pivo a Keitha Richardse, který na konto svého osobitého stylu hry na kytaru tvrdí : „to máte pět strun, dva prsty a jednu díru do prdele“ a tak dál – s písní na rtech, Telecasterem v ruce a s dírou v prdeli tahle kapela postrkuje tu stonesovskou rozhrkanou káru.